Dijital Ürünlerin Pazar Yeri

Ön Çıkan Sorular (7)

Siparişleriniz dijital olarak gönderilecektir. Siparişinizi tamamladıktan sonra panelinizde sipariş detayından siparişine ait içerikleri indirebilirsiniz.

Mağaza ürün yada hizmetlerine hızlı sipariş dosyası ekleyebilir. Hızlı sipariş dosyası eklenen ürünlerin sayfasında "Bu üründe hızlı teslimat özelliği var" ibaresini görebilirsiniz. Hızlı teslimat eklenen ürün yada hizmetleri satın aldığınızda anında sipariş dosyalarını otomatik olarak teslim edilmektedir.

Siparişleriniz ilgili mağazaya anında bildirilir. Siparişleriniz en geç 3 iş günü içerisinde mağaza tarafından teslim edilmek zorundadır.

Ürün yada hizmeti satın almadan ürün detayında yer alan mağazaya soru sor kısmından sorularınızı iletebilirsiniz. Siparişinizden sonra ise sipariş detayınız da yer alan çözüm merkezinden mağazayla iletişim kurabilirsiniz.

Kodlasat.Com fiziki c2c pazaryerlerinin dijital versiyonudur. Fiziki pazaryerlerinde işleyen kuralların çoğu bizim içinde geçerlidir. Çözüm merkezi siparişinizi eksiksiz teslim aldığınızı takip eder ve bu süreçte yanınızdadır. Siz onay verene kadar mağazaya ödeme aktarılmaz.

Mağazalar ürün yada hizmetleri ile ilgili ücretsiz yada indirim kuponlarını kendileri üretebilmektedir. Kodlasat.com mağazalar adına kupon üretimi gerçekleştirmemektedir.

Kodlasat.Com üzerinde mağaza açmak tamamen ücretsizdir. https://so.kodlasat.com/magaza/magaza-basvuru adresinden ücretsiz mağaza başvurunuzu yapabilirsiniz.